Swędzenie stóp po orgazmie

Mojego chłopaka po orgazmie swędza stopy :) zawsze sie z tego śmiejemy, ale nie wiemy dlaczego tak sie dzieje. Czy to ma jakieś wytłumaczenie w medycynie ? Pozdrawiam :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z pewnego rodzaju centralizacją krążenia podczas stosunku w okolicach narządów płciowych. Po zakończeniu erekcji krew ponownie wypełnia naczynia krwionośne w kończynie i stąd prawdopodobnie uczucie swędzenia.