Swędzenie tylnej części głowy

Od długiego już czasu mam swędzenie głowy w tylnej lewej części nad karkiem. Swędzenie występuje w różnym czasie i o różnym nasileniu. Co może być tego przyczyną
ponad rok temu

Witam,
może to być łojotokowe zapalenie skóry, kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca skóry głowy. Trudno jednoznacznie postawić diagnozę. Na początek polecam szampon selsun blue. Po spienieniu pozostawić na głowie na 10 min. Stosować 3 x w tygodniu. Jeśli po 14 dniach nie będzie poprawy należy zgłosić się do dermatologa.
Pozdrawiam