Świąd całego ciała, wysypka na nadgarstkach, podwyższona temperatura

Witam. Mam 22 lata i pewien problem. Jakiś rok temu pojawiły się u mnie dziwne objawy. Straszliwy świąd ciała (między palcami, na szyi, nosie), wysypka na nadgarstkach, swędzące krostki i podwyższona temperatura (ok. 37) która trwa do dziś. Morfologia wzorowa, pasożytów w kale brak, wynik testu na HIV ujemny. W gardle odkryto u mnie candidę spp i gronkowca złocistego. Lekarze nie wiedzą co mi jest. Wszystkie wyniki super. Jakie mogą być hipotezy dotyczące mojej dolegliwości? Proszę o jakieś rady

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże alergiczne. Proszę udać się na wizytę do poradni alergologicznej.