Świąd i pieczenie narządów rodnych oraz ból jajnika - czy to ciąża?

Czy możliwe jest że jestem w ciąży? Okres powinnam mieć dopiero za dwa tygodnie ale do tego czasu nie wytrzymam i będę się zadręczać. Więc proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Najpierw ocieraliśmy się z moim chłopakiem o swoje narządy płciowe nago, ale bez wytrysku. Następnie pieściliśmy się z moim chłopakiem. Doszło do wytrysku, następnie parę minut później on dotknął swojego penisa, niby nie było na nim specjalnie spermy, choć dokładnie nie pamiętam, ale na wszelki wypadek chciałam, żeby umył ręce, ale nie zrobił tego i zaczął wkładać palce do pochwy, żeby mnie pieścić.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że teraz po tym zdarzeniu czuję pieczenie i swędzenie miejsc intymnych i ból lewego jajnika.
Pozdrawiam, proszę o szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Jeśli na palcach Pani partnera znajdowało się nasienie to zapłodnienie jest możliwe w opisanej sytuacji.
Natomiast obecne dolegliwości nie muszą być związane z ciążą, pierwsze objawy pojawiają się zazwyczaj później.

Proponuję poczekać do czasu spodziewanej miesiączki, wówczas ewentualnie wykonać test ciążowy.

Redakcja abcZdrowie.pl