Świąd na całym ciele u dziecka

Moja córka ma świąd na całym ciele raz w jednym miejscu raz w drugim .Skóra bardzo swędzi więc się drapie wówczas pojawiają się czerwone plamy i jakby bąble.Miała zrobioną morfologię ,mocz,glukozę,hormon tarczycy TSH,pasożyty i CRP. Wyniki wyszły prawidłowo. kiedyś miała robione testy alergiczne i też nic.Córka ma 9 lat i nie wiem co dalej.

Witam. Podstawowe testy alergiczne nie są w stanie wykryć wszystkich czynników na które może być uczulone dziecko, dlatego sugeruje obserwację pod wpływem jakich czynników dolegliwości ulegają nasileniu (gorąca kąpiel, konkretny pokarm, kosmetyki).