Świąd odbytu i ból brzucha

Z mężem staramy się o dziecko. Po miesiączce kochaliśmy się z partnerem 4. i 5. dnia, prawdopodobne w dni płodne - śluz był przejrzysty. Po tych dniach zaczął mnie boleć brzuch, piersi, co chwilę chce mi się siku. Minęło 8 dni od stosunku, zrobiłam dziś test, ale wyszedł negatywnie. Do miesiączki mam jeszcze ze 2 tygodnie. Czy to ciąża czy coś innego? Dodam, że po okresie zrobiło mi się zapalenie, bo bardzo mnie bolała muszelka, ale tylko jeden dzień. Wtedy śluz był jak twarożek, ale tylko jeden dzień tak było. A może boli mnie ten brzuch od tego, że od dawna swędzi mnie odbyt, każdej nocy się drapię. Czy to ma jakiś wpływ na ból brzucha (okolice jelit i podbrzusza)? Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie!
W Pani opisie znajduję kilka kwestii do poruszenia, dlatego jeśli Pani pozwoli odpowiem Pani w punktach.
1. Jeśli dobrze rozumiem, do stosunku dochodziło 4. i 5. dnia cyklu. Zwykle są to dni niepłodne. Lepki, przezroczysty śluz zwykle jednak przemawia za dniami płodnymi. Żałuję, że nie napisała Pani, ile trwają Pani cykle, przez co nie mogę udzielić Pani dokładnej informacji, czy w dniu zbliżenia faktycznie były to Pani dni płodne.Ze względu na przewidywany termin miesiączki szanse, że w dniu zbliżenia mogła zajść Pani w ciążę jest znikome.
2. Opisywane dolegliwości (ból/świąd pochwy, bóle podbrzusza, serowata wydzielina) przemawiają za infekcją o etiologii grzybiczej. Wskazana byłaby wizyta u ginekologa, który ostatecznie potwierdzi rozpoznanie wstępne.
3. Świąd okolicy odbytu najczęściej spowodowany jest zakażeniem pasożytniczym. Bóle brzucha mogą być jednym z objawów towarzyszących. W obecnej sytuacji warto przyjrzeć się oddanemu stolcowi lub od razu zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam