Świerzb i grzybica penisa

Witam Od dłuższego czasu( rok) borykam się prawdobnie z grzybicą penisa... Stosowałem już przeróżne leki jak i naturalne preparty ale nawet jak wyeliminowałem chorobę prawie do 0 to za chwilę wracała. Ostatnio dostałem też jakiejś wysypki i dermatolog stwierdził ,że to świerzb , z którym mam podobny problem bo cały czas wyskakują pojedyncze krostki. Jestem na skraju wyczerpania ponieważ sam fakt,że mam takie 2 choroby świadczy o mnie jakbym był jakimś niehigienicznym mętem.Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wdrożyć terapię świerzbu zaleconą przez dermatologa. Po zakończonym leczeniu konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.