Syn czy córka?

Witam!
Chciałabym wiedzieć, jaka będzie płeć mojego dziecka. Kochaliśmy się z mężem 13 dnia cyklu rano, a także rano robiłam sobie test owulacyjny, który wyszedł ujemny. 14 dnia cyklu rano test wyszedł negatywny, a wieczorem pozytywny, 15 dnia obydwa testy dodatnie, a 16. rano już test ujemny. 14 i 15 dnia bolał mnie jajnik, z tym że 15. bardzo. Długość moich cykli wynosi 26, 27 dni.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Uważa się, że plemniki męskie żyją krócej i szybciej docierają do celu. Jeżeli stosunek miał miejsce w dwa dni przed owulacją, to istnieje teoretycznie nieco zwiększona szansa na dziewczynkę. Płeć dziecka będzie można określić dopiero około 16 tygodnia ciąży przy okazji kontrolnego badania USG.
Pozdrawiam serdecznie!