Synek (8 miesięcy) nie chce pić mleka

Witam. Mam taki problem, że mój synek 8-miesięczny nie chce pić mleka. Jak mu je daję to płacze i się denerwuje. Nie wiem, co robić. Kaszek też nie chce. Zastępuję je danonkami. Są może inne rozwiązania?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie:)

Maluszek ewidentnie zmienia dietę i smaki, co nie jest czymś niezwykłym i niepokojącym. Synek wchodzi również w naturalny okres rezygnowania z mleka :) Proszę wzbogacać dietę malucha w składniki bogate w wapń, np. jogurty, produkty sojowe, brokuły.

Pozdrawiam:)