Szampon a łupież pstry

chciałabym wiedziec jaki szapon jest najlepszy w przypadku łupieżu pstrego miałam kiedyś taki dobry ale nie pamiętam nazwy nanosiłam go na całe ciało codziennie przez pięc dni był super

Dzień dobry,
Nizoral (jak wspomniała lek. Ewa Rybicka) jest dobrym rozwiązaniem i często polecanym przez lekarzy, ponieważ jest ogólnodostępny i stosunkowo tani, działa dobrze. Jednak jeśli ma Pani problemy ze skórą warto wypróbować naturalne dermokosmetyki zawierające selen - takim przykładem jest zestaw Pityver, który działa aktywnie na skórę z problemem łupieżu pstrego poprzez wyłącznie naturalne składniki. Można go stosować długotrwale bez obaw o reakcje alergiczne.