Szansa na ciążę po stosunku bez zabezpieczenia i stosowanie leku Beta-loc

Witam, przez 5 lat brałam tabletki antykoncepcyjne od roku już ich nie biorę, gdyż leczę się na serce i biorę Beta-loc 25. Ostatnią miesiączkę miałam od 30.04 współżyłam bez zabezpieczeń do końca 10.05, czy jest szansa, że zaszłam w ciążę? Kiedy zrobić test?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Współżycie miało miejsce podczas dni potencjalnie płodnych dlatego nie można wykluczyć ciąży. Test proponuję wykonać po 2 tygodniach od ostatniego stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.