Szansa na płaski brzuch po operacjach ginekologicznych

Jestem po dwóch operacjach ginek. cięcie od pępka w dół. Od listopada regularnie ćwiczę 5x w tygodniu po ok.30min+ Nording Walking przez 1h15min od stycznia. W tej chwili wykonuję A6W jestem w połowie programu jednak brzuch na dole jest nadal odstający a jestem już 8 miesięcy po ostatniej operacji. Mięśnie mam twarde i mocne bo bez problemu wykonuję te oraz inne ćwiczenia. Należę do osób które uważnie dobierają posiłki, nie jadam słodyczy. Czy jest w ogóle szansa na płaski brzuch po operacjach?

Myślę iż jest to kwestia wyrzeczeń dietetycznych oraz ćwiczeń. Ostatni "krzyk" mody, który wprowadziliśmy to kuracja SP6 Complete firmy Lifewawe czyli nano-plastry. Miesięczna kuracja to około 500 zł. Proszę w razie czego poszukać konsultanta w Pani rejonie