Szansa na poprawę stanu kobiety po raku piersi z przerzutami na kości

Moja mama po raku piersi ma przezuty na kosci.Od poczatku listopada ma problemy z chodzeniem a od 3 dni wlasciwie tylko lezy. Jest odsylana od jednego do drugiego lekaza. Bieze jedynie leki przeciwbolowe. Czy istnieje szansa na poprawe stanu mamy,jakie leki powinna brac, czy mozliwe jest cementowanie chirurgiczne. Lekaze nic nie mowia i nie pokazuja zadnej drogi do poprawy odsylaja do kolejnych osrodkow a czas leci i jest coraz gozej.

Nie wiem , gdzie wyczytał Pan cementowanie chirurgiczne??? Proszę , aby pacjentka była pod opieka Osrodka Onkologicznego w Gdańsku , zż