Szanse na ciążę przy cyklu 24- lub 27-dniowym

witam mam 32 lata i od kilku miesiecy mam cylkle 24 lub 27 dniowe przy czum rozpoczynajacy sie i konczacy okres trwa od 4 do 3 dni , przy czym kazda miesiaczka jest terminowo opozniona o 2 lub 3 dni, do zblizen dochodzi codziennie i jedyna forma zabespieczen jest stosunek przerywany,podczas tego cyklu (7-9 wrzesnia krwawienie)a dzien po pelen stosunek z wytryskiem wewnątrz .czy sa szanse na zajscie w ciąże. nie choruje na zadne choroby ukladu rozrodczego .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szanse na zajście w ciążę jak najbardziej istnieją. Nie ma jednak takiej możliwości, by ocenić je w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.