Szanse na poczęcie dziecka i ustalenie dni płodnych

Witam mam pytanie w sprawie dni plodnych chciłam bym wiedziec kiedy przypada mi dzien plodny ,kiedy jest szansa na poczecie dziecka,miesiaczke miałam 7 lutego,okres mam nie regularny,w miesiącu lutym mój cykl był 23 dniowy proszę o poradę z góry dziękuje pozdrawiam iwona.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani nieregularne cykle to wyznaczanie dni płodnych na podstawie kalendarzyka nie jest wiarygodne. Sugeruję skorzystanie z testów owulacyjnych (dostępne w każdej aptece) lub z monitorowania owulacji poprzez USG.