Szanse na pojawienie się zarodka w 6 tygodniu ciąży

Witam. Moj pecherrzyk ciazowy wynosi okolo 18mm cilko zolte 4-5 mm, najpeawdopodobniej to 6 tydz, czy mozliwe ze pojawi sie jeszcze zarodek? Beta 3.02 34tys, 7.02 to 47 tys

Witam! Pęcherzyk ciążowy powinien już co prawda widoczny w 6 tygodniu ciąży, zdarzają się jednak wyjątki. Proszę wykonać kontrolne usg za 2 tygodnie i postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.