Szanse na zajście w ciążę przy macicy jednorożnej

mam macice jednorożna mam 26 lat jaka mam sznse zajścia w ciaze

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety nie da się określić procentowej szansy, jednak proszę nie tracić nadziei. W przypadku trudności pozostaje opcja zapłodnienia in-vitro.

macica jednorodna nie jest zazwyczaj przyczyna niepłodności , wiele pajetek z macicą jednorodna zachodzi bez problemów w ciąże. Czasem, ale na to też nie ma reguły, może być problem z donoszeniem dziecka, częściej też jest nieprawidłowe ułożenie do porodu i trzeba wykonać cięcie cesarskie, ale tak jak mówiłem nie ma reguły.