Szanse na zajście w ciążę przy nieregularnych cyklach

Witam mój cykl trwa jakieś 30/31 dni dodam, że moje cykle są trochę nieregularne, ostatni okres dostałam 21 sierpnia i trwał około 5 dni . Wczoraj 04 września współżyłam z chłopakiem i skończył we mnie 2 razy. Moje pytanie dotyczy jakie są szanse że mogłam zajść i czy nie jest to za wcześnie. Dodam także, że jestem od 3 dni przeziębiona.

To pytanie należy zadać lekarzowi na wizycie po skrupulatnym badaniu i zebraniu wyczerpującego wywiadu. Nadmieniam, że fluktuacje miesiączki +- 7 dni ----- nie są żadną patologią.