Szarpiący ból z lewej strony klatki piersiowej

Od pewnego czasu dolega mi dziwny ból z lewej strony klatki piersiowej..Nie mam pojęcia do czego mogłabym go porównać. Jest to szarpiący, uciskający ból. Czułam go nawet po kilka razy dziennie. Zauważyłam, że przy dotyku (pod lewą piersią) faktycznie boli, czuje się jakbym tam miała piłeczkę do ping-ponga. Bo takich rozmiarów jest miejsce tego bólu. Chociaż gdy zaczyna uciskać czuje się jakby deptał mnie ktoś od środka. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana wymaga oceny przez lekarza. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.