Szczękościsk po alkoholu

Witam, mam problem a mianowicie po alkocholu wiekszej ilosci ( róznie) dostaje szczękoscisku i nie moge mowic przez cało noc przechodi on dopiero nast dnia . Czy jest jakas metoda aby to zwalczyc

Skojarzyło mi się to z silnym tłumieniem złości. A jak wiadomo, po alkoholu "lubią wychodzić" różne ważne rzeczy. Zachęcam do eksplorowania obszaru swojej złości, najlepiej z psychoterapeutą.