Szczepienia 11-miesięcznego dziecka

Witam mam pytanie odnosnie szczepienia dziecka. Otóż moja córeczka była 11 razy w szpitalu bardzo często choruje na zapalenie krtani, zapalenie dróg moczowych, rota wirusy, wcześniej miała tez zapalenie spojówek, ma stwierdzona alergie na bylice, olchę w tym roku wyszła też pleśn. Otrzymała dotychczas 3 dawki infranixu i dostałam wezwanie od sanepidu n a szczepienie 4 dawka tylko że moja Mala ma 4 i pół roku, a ipv _hib jest do 3lat. Jaka szczepionką bezpiecznie jest zaszczepic Mała.Dziękuje

powinna pani zgłosić się do poradni konsultacyjnej na ustalenie indywidualnego kalendarza szczepień. Warto jednak wcześniej zrobić badania krwi na odporność dziecka. Jeśli tak często choruje to może moa obniżona odporność