Szczepienie na żółtaczkę przed operacją torbieli

Witam. 2 października musze się zgłosić do szpitala na operacyjne usuwanie torbieli która znajduje się w pochwie. 14 lat temu byłam szczepiona na zółtaczkę. Wykonałam sobie badania na obecność przeciwciał. Bardzo prosiłabym o zinterpretowanie..czy wynik jest dobry i nie musze się juz szczepić przed operacją ? Proszę o odpowiedź oto link do wyniku badań: http://imageshack.us/photo/my-images/593/vbwf.jpg/
KOBIETA ponad rok temu

Wynik świadczy o niepełnej odporności przeciw WZW typu B. Zaleca się wtedy przyjęcie 1 dawki szczepionki przypominającej. Zabieg można wykonać po 2 tygodniach od dawki przypominającej. Decyzja w sprawie przeniesienia zabiegu z powodu doszczepiania się zależy od Pani (nie ma obowiązku szczepienia się przed zabiegami).