Szczepienie przeciw tężcowi i krztuścowi a padaczka

Witam, Panie doktorze czy mozna zaszczepic 18 latka na tezec- krztusiec, syn choruje na padaczke od 16 roku życia ma za soba 3 ataki , lekarz prowadzacy mowi zeby szczepic a ja sie boję wystapienia powikłań. Prosze jeszcze pana Doktora o opinie, co robic ? syn bierze timonil 300 , 2x dziennie. Pozdrawiam serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań do zaszczepienia to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.