Szukanie przyczyny spóźniającego się okresu

Proszę mi powiedzieć jakie są przyczyny spozniajacego okresu. Otóż mam miesiączke co 25 dni ostatnia1.05 od tygodnia mam biała wydzieline bez zapachu i wrażenie co chwilę coś mi Leci idę sprawdzić.współżyje bez zabezpieczenia. Oprócz tego od 3 dni bardze mnie boli głową niemal po wstaniu i trzyma cały czas. ostatnie 3 dni do dziś bolal mnie brzuch, Wyda się to śmieszne mam psa który zawsze tak dwa dni przed okresem i w jego trakcie wskakiwal mi na nogę a teraz tego nie robi Test negatywny.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Sugeruję kontakt z ginekologiem, przyczyną może być infekcja dróg rodnych, jednak powtórzyć należy również test ciążowy (testy wykonywane z moczu nie są 100% czułe, a z opisu wynika, że możliwość ciąży istnieje).