Szumy uszne po porodzie siłami natury

Witam. Dwa miesiące temu urodziłam siłami natury syna. Końcowa faza porodu była dość trudna z powodu dużego dziecka. Rodziłam w pozycji na lewym boku na łóżku. Problem w tym że od czasu porodu mam w lewym uchu szum. Słyszę go w momencie pochylenia się lub położenia. Jest to szum przypominający odgłos badania KTG. Nie jest szczególnie dokuczający ale czy można się go jakoś pozbyć? Czy taki szum jest czymś niepokojącym?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecane by było wykonanie badania audiometrycznego w pracowni foniatrycznej. Może być to stan przejściowy jednak jakby się utrzymywał zalecam konsultacje lekarska. Pozdrawiam