Szybkie i skuteczne odchudzanie

Witam, mam pytanko, jestem kobietą po 30 i chciałabym się dowiedzieć, jak można spalić tłuszcz na ciele. Czuję, że moje mięśnie są tak jakby za bardzo pokryte tłuszczem, takie wiotkie. Moja waga 62 kg, wzrost 164 cm i co zrobić z oponką po porodach? Staram się ruszać, ale widzę, że to jest za mało. Czy są jakieś suplementy, które pozwolą mi spalić ten tłuszczyk? Proszę o doradzenie. Dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Najlepszym sposobem na utratę zbędnych kilogramów w postaci tkanki tłuszczowej będzie większa aktywność fizyczna połączona z prawidłowym odżywianiem.

Przede wszystkim powinna Pani przeanalizować swoje nawyki żywieniowe i zacząć zdrowo się odżywiać. Znajdzie je Pani w artykułach http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki
Będzie to pierwszy krok do utraty zbędnych kilogramów.

Nie musi Pani rezygnować z jedzenia swoich ulubionych potraw, ale niech je Pani spożywa rzadziej i w mniejszych ilościach. Słodycze czy inne ulubione smakołyki można jeść raz w tygodniu, tak aby nie tracić motywacji, a jednocześnie nie szkodzić swojej sylwetce. Mimo to proszę całkowicie zrezygnować z produktów typu fast food czy gazowanych i słodzonych napoi, które są kopalnią cukru i tłuszczu, niepotrzebnie dostarczanego w nadmiarze do naszego organizmu. Zamiast tego lepiej zjeść ulubione pierogi z surówką.
Powinna Pani również poszukać tzw. odchudzonych przepisów na swoje ulubione potrawy, dzięki czemu dieta będzie zdrowsza i smaczna.

Mimo to najważniejsze jest połączenie zdrowego jadłospisu z aktywnością fizyczną (zwłaszcza przy małych grzeszkach). Jest to bardzo ważne nie tylko, aby stracić zbędne kilogramy i uzyskać pożądaną masę ciała, ale żeby zachować zdrowie, kondycję fizyczną i psychiczną. Pomogą w tym artykuły i ćwiczenia ze strony www.abccwiczenia.pl, np. http://portal.abczdrowie.pl/pilates-na-plaski-brzuch

Pozdrawiam.