T4-free 11.7 pmol/L - co to oznacza?

Witam, mam 26 lat i jestem w 30. tyg. ciąży. Ostatnio miałam robione badania na poziom hormonów tarczycy i wyniki były następujące T4 -free 11.7 pmol/L, a TSH 1.30 mIU/L. Proszę o szybkie ich wyjaśnienie. Muszę wspomnieć, iż nigdy nie miałam problemów z tarczycą i na początku ciąży były one w normie tzn. T4-free 18.4 pmol/L i TSH 0.73 mIU/L.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Jest to niezgodne z regulaminem naszego serwisu.

Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl