Tabletki antykoncepcyjne i przesunięcie krwawienia

Zamierzam od 10.12 brać tabletki antykoncepcyjne, są to moje 1 tabletki. Czy mogę po 21 dniach nie robić 7 dniowej przerwy? Tylko dalej je zażywać i dopiero po kolejnych 21 dniach ją zrobić? Gdyż bardzo mi ona nie pasuje .

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Może Pani tak zrobić. Natomiast proszę pamiętać, że krwawienie może się pojawić pod koniec przyjmowania tabletek z drugiego opakowania.
Pozdrawiam