Tabletki odchudzające: czy pomagają efektywniej spalać tłuszcz?

Witam. Mam pytanko dotyczące biegania. Zastanawiam się, czy aby móc zrzucić szybciej parę kg nie lepiej jest brać jakieś tableki na odchudzanie typu alli lub linea. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam serdecznie,

Najkorzystniejsze będzie połączenie odpowiedniej diety z bieganiem. Proszę mi wierzyć, że suplementy na odchudzanie tylko wspomagają ten proces, same z siebie nie zadziałają. Jeśli nie zmieni się nawyków żywieniowych, to rezultaty będą mizerne. Wiele osób testuje suplementy jeden za drugim, co kończy się zazwyczaj odchudzeniem jedynie potfela.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/linea-tabletki-na-odchudzanie

Pozdrawiam