Tabletki przeciw grzybicy pochwy - czy mają wpływ na stosowane leki antykoncepcyjne?

Witam, mam spory problem i wiele stresu z nim związanego. 4 dni temu skończyłam czwarty blister Y*********, jednak w ostatnim tygodniu stwierdzono u mnie grzybicę pochwy - dostałam doustnie Fl******* (jedna tabletka na 3 dni w odstępie 4 godzin od y*********), dopochwowo P********* i C********** na przemian przez 3 dni. Brałam również Claritine dwa razy dziennie na uczulenie. Po zakończeniu tych kuracji współżyłam z moim chłopakiem (w trakcie 7-dniowej przerwy). Tak jak napisałam na początku, dzisiaj jest czwarty dzień przerwy, a ja nie mam okresu. Jakie jest prawdopodobieństwo tego, że jestem w ciąży? Sprawdzając ulotki i pytając lekarza, żadne z tych leków nie ma wpływu na antykoncepcję, jednak jestem bardzo spanikowana. Bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Leki przez Panią wymienione nie mają wpływu na działanie leków antykoncepcyjnych. Także w przerwie pomiędzy opakowaniami jest Pani zabezpieczona. Proszę spokojnie poczekać na krwawienie.
Z poważaniem