Tabletki sezonalne na opóźnienie okresu u 44-latki

witam mam na imie wioleta mam 44l. jakie mogę przyjąć tabletki sezonalne by opóźnić okres? dziekuje

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Nie zalecam podejmowania samodzielnych działań mających na celu zmianę terminu wystąpienia krwawienia. Samodzielne ingerencje w funkcjonowanie układu hormonalnego mogą mieć niebezpieczne konsekwencje dla Pani zdrowia. Jeżeli chciałaby Pani opóźnić wystąpienie miesiączki, zalecam konsultację z lekarzem ginekologiem, który może zaproponować odpowiednie dla Pani leki.