Tachykardia i niewymiarowość rytmu serca

od dosc dawna mam wysoka tachykardje zatokowa nawet dochodzi do120 uderzen na min, po ostatnim ekg i holterze wyszlo mi ze mam nie wymiarowosc rytmu serca, w echu natomiast niewymiarowosc oddechowa i jakis przeplyw jest 2 razy wiekszy niz normalnie u zdrowego czlowieka lekarze nie wiedza od czego sa te omdlenia wysokie tetno, co moze to byc? jaka może to zwiastowac chorobe?

niemiarowość oddechowa jest zdrowym i pożądanym objawem prawidłowego rytmu serca. Natomiast tachykardia >100/min wymaga dalszej diagnostyki- czy robiła Pani badania tarczycy?