Tachykardia zatokowa w EKG

Dobry wieczór, Mogłabym prosić o inyerpretacje wyników holer ekg? Wizytę u lekarza mam 15.09. i zastanawiam się czy nie przyspieszyć wizyte. Kobieta 33 lata Badanie trwało 22:44:26 111520 qrs'ów Średni rytm HR : 83/min Max rytm HR : 143/min Min rytm HR : 55/min Wiodący rytm zatokowy. Ponadto wykryto: 1 pojedyncze nadkomorowe pobudzenie przedwczesne. 7 tachykardii zatokowych. Bardzo dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne istotne nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę w trybie planowym.