Telefony i spotkania byłej dziewczyny z kolegą z pracy

Witam mam problem otoz od rozstania moja byla dziewczyna codziennie wydzwania do mojego kolegi w pracy na przerwie po pracy tez spotykaja sie niby jak "kumple" kiedy sie jej przy rostawaniu pytalem czy nie chodzi o to mowila ze tylko przyjazn niedawno doszlo do spiec ale dalej utrzymuje ze tylko kolezenstwo I mowi mi ze to moje zazdrosc mnie gubi I "zryta glowa" staram sie wierzyc ale wydaje mi sie ze jednak jest inaczej co gorsza stracilem przez nia wizerunek I duzo nerwow teraz mam depreche...

Teraz już nie jesteście parą więc nie rozumiem dlaczego wymaga wyjaśnień z kim i dlaczego się spotyka. Jeżeli ( a tak sądzę) ma Pan problem ze sobą po rozstaniu to proponuję terapię krótkoterminową.

Dzień Dobry Panu,

Zachęcam Pana(choć wiem, że może to być teraz trudne)
do skupienia się nad sobą i podjęcia pracy rozwojowej, w kierunku pracy nad poczuciem własnej wartości i asertywności - po to, żeby Pana takie sytuacje, jakich Pan doświadcza aż tak nie dotykały.

Proszę poszukać w Internecie - czasami są takie warsztaty bezpłatne.

Albo proszę rozważyć pracę rozwojową z psychologiem, w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Jeśli miałby Pan życzenie rozmowy ze mną o problemie, to serdecznie zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Panu tylko dobrej przyjaźni z samym sobą,
Irena Mielnik-Madej