Tępe bóle w lewej części brzucha pojawiające się przy kaszlu i gorączka a możliwość ciąży

Witam, 9.08go miałam epizod, po którym wzięłam tabl 72h, okres dostałam 23go (5 dni przed terminem), nie był taki jak zawsze,zazwyczaj trwa 5 dni, natomiast teraz 3 dni, więc nie wiem czy to był okres? Teraz czekam na następny, powinien pojawić się za 2 dni, ale od wczorajszej nocy zaczęłam miewać tępe bóle w lewej części brzucha, w okolicach miednicy, pojawiają się tylko przy kaszlu. W poniedziałek i wtorek miałam gorączkę (przeziębienie). Skąd bóle? Możliwa jest ciąża? Innych objawów nie mam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów stwierdzić, czy jest Pani w ciąży. W tym celu sugeruję wykonanie testu ciążowego.