Termin poczęcia a data porodu

witam , jezeli dokladnie nie wiem kiedy czy 25 czy 26.10.13 miałam OM . Nie wiem co ile ale napewno koło 28 - 31 dni. skoro do 6 tygodnia ciąży do 17 ciąża jest młodsza od 7-9 dni . a termin porodu na 9.08.14 r. to kiedy mogło miejwiecej dojść do zapłodnienia .? czy możliwe że do zapłodnienia mógł doprowadzić stosunek odbyty 3.11.13r bez wytrysku ? czy późniejsze stosunki .? odbyte z wytryskiem w środku ? proszę o szybką odp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Licząc od daty porodu, prawdopodobny okres poczęcia to 13-19.11.2013 r.