Termin zdjęcia szwów po usunięciu znamion na twarzy

Za ile dni po usunięciu znamion na twarzy (na czole i nosie małe ok.7mm podejrzane znamiona) trzeba zdjąć szwy?Kazano przyjść do zdjęcia szwów, a ja zapomniałam za ile dni, mam daleko, w innej miejscowości, i nie mogę sie dodzwonić...proszę o pilną podpowiedź, po ilu dniach na ogół zdejmuje się szwy po usunięciu zmian na twarzy?

Zdejmowanie szwów na twarzy jest zależne od sposobu wycięcia, szybkości i sposobu gojenia się ran pooperacyjnych! Jest to zmienne - 5-7-9-dni. Na odległość , bez obejrzenia szwów - NIE ODPOWIEM!!! Ps.Warszawa to jakaś odległa miejscowość??? zż