Test ciążowy, plamienia a ciąża

Mam pytanie kochałam się  z moim mężem 8.01.2011 w dzień mojej owulacji bolało mnie podbrzusze z lewej strony i okolice pochwy też mnie bolały i wydawało mi się że jest nawet nieco spuchnięta na kolejny dzień objawy się  uspokoiły ale wyczytałam gdzieś na forum medyczne że mogą pojawić się  plamienia a ja właśnie takie mam od wczoraj takie lekko czerwone i taki pojedynczy bardzo gesty śluz.

Przepraszam za wyrażenie i od 2 dni mam zgagę zazwyczaj na wieczór robiłam już jeden test ciążowy ale wyszła 1 kreska robiłam go po 4 dniach troszkę za szybko wiem proszę mi powiedzieć po jakim czasie powinnam zrobić następny żeby był wiarygodny miesiączkę powinnam dostać teraz 22 stycznia bo ostatnia miałam 26 grudnia 2010 roku a cykl miesiączkowy mam co 28 dni

Witam serdecznie,

Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Jest on wówczas wiarygodny.
Objawy, które się u Pani pojawiły nie maja związku z ciążą. Jeżeli zaszła Pani w ciążę to na jej objawy jest jeszcze za wcześnie.
Plamienia, które się Pani pojawiły mogą mieć związek z owulacją. Zazwyczaj utrzymują sie one 1-2 dni.
Pozdrawiam