Test ciążowy pozytywny, a po kilku dniach krwawienie

Witam!
26.10 powinnam dostać miesiączkę, 05.11 zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywnie, lecz 09.11 pojawiło się krwawienie tak jakby miesiączka w pierwszym dniu, dość ciemne. Dziś jest drugi dzień, jest inna niż wczoraj, jasna. Jak to rozumieć?

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!

Aby stwierdzić czy ciąża jest i czy się rozwija powinna zgłosić się Pani do ginekologa w celu wykonania badania USG. Są dwie możliwości- albo ciąża ulega poronieniu albo jest to poronienie zagrażające, o czym mówi krwawienie. Jeśli mamy do czynienia z tą drugą sytuacją i zostanie stwierdzona żywa ciąża powinno zostać wdrożone odpowiednie leczenie podtrzymujące ciążę.

Z poważaniem