Test na obecność narkotyków

Witam! Mój problem polega na tym, że mam dziecko, które ma półtora roczku. Po rozstaniu moim z partnerem nasz syn został pod moją opieką. Ojciec jego mógł go widywać codziennie i nawet zabierać na spacery! Pewnego dnia, gdy ojciec dziecka wziął go na spacer, po godzinie czasu, gdy miał mi go przyprowadzić, owszem wrócił, tylko pod wpływem narkotyków. Bardzo się oburzyłam, bo NIENAWIDZĘ takiego czegoś. Nie chcę, by mój syn miał cokolwiek wspólnego z takim czymś i takimi ludźmi! Mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Jestem przeciwna narkotykom! Chciałabym dać pozew do sądu o pozbawienie praw rodzicielskich do naszego syna! Dziecko się ostatnio go boi, nie chce do niego iść, gdy go gdzieś spotkamy. Od grudnia dziecka nie widuje, nie interesuje się nim, w ogóle nie łoży na niego jak obiecywał. Więc razem z pozwem o alimenty chciałam dać pozew o odebranie praw! A moje pytanie brzmi tak: czy po teście na narkotyki jest jakiś limit zażywania ich? Np. jak on brał załóżmy pół roku temu, czy to wyjdzie w teście? Pół roku, tydzień, miesiąc, trzy dni? PROSZĘ POMÓŻCIE MI! TO CHODZI O DOBRO DZIECKA!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witamy serdecznie!

Ze względu na fakt, iż długość utrzymywania się we krwi metabolitów narkotyków jest uzależniona od rodzaju, dawki, a także długości przyjmowania danej substancji, nie da się jednznacznie określić czy testy zlecone przez sąd wykażą ich obecność. Jeśli podejrzewa Pani, że ojciec dziecka w trakcie opieki nad synem jest pod wpływem narkotyków, należy o tym fakcie poinformować policję, która dysponuje odpowiednimi testami.