Test na poziom inteligencji

Dzien dobry.Chcialabym sie dowiedziec, czy mozliwe jest wykonanie testu majacego na celu sprawdzenie poziomu inteligencji na terenie Katowic. Chcialabym takze uzyskac informacje czy poniose jakąś oplatę. Dziekuje.

Dzień Dobry Panu,

Testy na poziom inteligencji są płatne (od ok.180 zł do 250 i więcej).
Proszę znaleźć w wyszukiwarce, optymalny dla Pana Gabinet, w Katowicach, pod względem lokalizacji.

Życzę Panu tylko dobrych wieści,
Irena Mielnik-Madej