Test obciążenia glukozą w 20 tygodniu ciąży

Witam . Jestem w ciąży i w 20 tygodniu miałam przeprowadzony test obciążenia glukozą 75g. Wynik naczczo 85 mg/dl, po 1h 141 mg/dl, natomiast wynik po 2h 137 mg/dl. Czy wyniki są w normie? Czy powórzyć test?

Wartości są prawidłowe lecz test został wykonany przed rekomendowanym "oknem diagnostycznym" przypadającym na 24-28 tydzień ciąży. O ewent. powtórzeniu testu zdecyduje prowadzący Panią ginekolog.