Test obciążenia glukoza- wynik.

Witam serdecznie, prosiłabym o interpretację wyniku Glukoza na czczo 67 mg/dl Glukoza ( surowica po 1 godz\ po 50 g glukozy) 64 mg/dl Jestem w szóstym miesiącu ciąźy i ostatnio zauważyłam, że coraz częściej sięgam po słodkie rzeczy, czy moze to być związane z niskią glukozą :) od poczatku ciąży jem bardzo mało słodkiego( brak zachcianek na slodkie) teraz nadrabiam " stracony" czas. pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl