Test pozytywny a brak widocznego pęcherzyka

witam, termin niesiaczki 28 sierpnia, w tej chwili jej brak, test pozytywny, a na usg nie widac pecherzyka, czy to ciaza czy nie, lekarz kazal powtorzyc test dwa razy, raz zrobilam i pozytywny wynik,po niedzieli drugi raz zrobie, wspominal o ciazy poza macicznej

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli jest to bardzo wczesna ciąża jest to możliwe że w badaniu usg nie uwidoczniono pęcherzyka ciążowego. Pęcherzyk powinien być widoczny około 6 tygodnia ciąży. Pozdrawiam