Test sprawdzający zdrowie psychiczne

czy jest jakiś test na sprawdzenie czy jest się normalnym w sensie psychicznym?

Witam. Tak, są takie testy, jednak, aby w pełni rzetelnie ocenić zdrowie psychiczne danej osoby, należy również dodać do tego wywiad i obserwacje.

Witam,
w diagnostyce psychologicznej faktycznie są stosowane narzędzia i testy, które wspomagają diagnozę. Niemniej przy rozpoznawaniu zaburzeń wymagana jest bardziej złożona procedura uwzględniająca konsultację z psychologiem i psychiatrą oraz interpretację testów.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl