Test z krwi i test ciążowy negatywny a ciąża

Witam, czy jest mozliwe aby testy ciążowe z krwi i moczu nie wykryty ciąży ok 70 dni po stosunku, usg dopochwowe było robione. 63 i 77dni po stosunku i tez nic nie pokazało. 3 krwawienia z odstawienia plastrow były w miarę normalne.zadaje to pytanie ponieważ mam wszystkie objawy ciąży :ból podbrzusza, kręgosłupa, powiększone moim zdaniem piersi i często oddaje mocz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje pozwalają wykluczyć ciążę. Nie ma powodów do niepokoju.