Testy ciążowe, BHCG a ryzyko ciąży

witam, staramy sie z mezem o dziecko, ostatni okres mialam 15 stycznia, cykle mam regularne 26-27 dni. kochalismy sie w 6,12,16,25, 29 dzien cyklu. w 25 dniu cyklu mialam delikatne brazowe plamienie. 29 dnia cyklu zrobilam badanie z krwi beta hcg, wynik 9, testy ciazowe z moczu ciazy nie wykryly. 30 dnia cyklu mialam bole takie tam w srodku jakby w pochwie pulsujace i nastepnie przechodzily. dzis rano dostalam okres 31 dnia. wizyte mam dopiero we wtorek. czy jest mozliwe, ze jestem w ciazy?

Wynik Beta -HCG jest bardzo precyzyjny i wskazuje, że mogła to być bardzo wczesna, tzww. biochemiczna ciąża. Po badaniu z krwi nie ma sensu robić testów z moczu, bo nie wnoszą nic więcej. Miesiączka to prawdopodobnie sygnał, że doszło do zakończneia ciąży. Warto dla pewności powtózyć Beta -HCG. Powinno sie obniżyć.