Testy na obecność narkotyków

Dziękuje za odpowiedz na temat "Wiarygodnosc testu na obecnosc amfetaminy" Ale to co najbardziej mnie meczy to czulosc testu.Pisze ze wykrywa stezenie narkotyku 1000 ng/ml i trudno mi sie odniesc do faktycznej ilosci naroktyku. Czy gdyby wciagnal jedna kreske to czy test jest na tyle czuly zeby to wykryc. Na ulotkach pisze ze wykrywa nawet male ilosci narkotyku ale "male ilosci" to pojecie wzgledne. Na drugi dzien zrobilismy test z moczu w szpitalu w laboratorium i tez wyszedl negatywnie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konkretny test wykrywa konkretną substancję. To co przyjmuje się do organizmu nie zawsze jest tym za co ''sprzedawca '' to uznaje. Rzeczywiście test powinien wykryć obecność narkotyku po przyjęciu ''kreski''. Jest to już na tyle dużo iż testy zwykle potrafią wykryć te substancje.