Tętniak tętnicy kręgowej

Dzień dobry .Mama 45 lat . Niedawno wykryto u mnie tętniaka tętnicy kręgowej. Po wykonaniu angiografii okazało się że jest on tak zlokalizowany, że potrzebne jest zamknięcie tętnicy z tętniakiem. Lekarz, który zajmował się moim przypadkiem powiedział mi, że boi się wykonać ten zabieg aby nie narazić mnie na powikłania, które mogły by wystąpić po operacji. Zalecono mi angiografię za 11 m-cy. Czy jakiś neurochirurg mógłby się zająć moim przypadkiem i podjąć się leczenia?

Witam,

myślę, że z tym problemem powinna się Pani zgłosić do swojego lekarza rodzinnego, po skierowanie na oddział neurochirurgii do ośrodka o wyższej referencyjności niż obecny szpital, w którym lekarz nie podejmie się wykonania zabiegu.
Lekarz rodzinny na pewno wskaże Pani najbliższą placówkę, w której lekarze podejmą się bardziej zaawansowanego zabiegu.

pozdrawiam