Tkliwe sutki i brak miesiączki po zabiegu inseminacji a negatywne testy ciążowe

witam 28 maja mialam robiona inseminacje mam bardzo wrazliwe sutki miesiaczke powinnam dostac 10 czerwca do dzis jej nie dostalam robilam 3 testy ciazowe sa negatywne czy moge byc w ciazy

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi obwodowej, które jest bardziej dokładne niż domowy test ciążowy.